Wiemy że oświetlenie sufitowe poza znakomitym stylem i oryginalnym


Wiemy, że oświetlenie sufitowe, poza znakomitym stylem i oryginalnym designem, powinno być także funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Jakie normy powinno spełniać oświetlenie łazienkowe i jaką oprawę lampy łazienkowej wybrać? Żarówki na kablach, czyli lampy designerskie, są modnym rozwiązaniem bardzo często stosowanym nie tylko w mieszkaniach, ale również w restauracjach, pubach, hotelach i nowocześnie urządzonych biurach. Z myślą o upodobaniach naszych klientów oferujemy oświetlenie pasujące do wnętrz urządzonych w różnych stylach - od tych klasycznych, po industrialne czy minimalistyczne. W naszej ofercie znajdziesz również lampy pasujące swoim wzornictwem do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, w tym minimalistycznym. Firma Zumaline oferuje swoim klientom szeroki asortyment produktów oświetleniowych, wśród których znajdziemy klasyczne oprawy, jak i oryginalne, niecodzienne lampy, pasujące do wnętrz o różnej stylistyce. Innym zestawem, bardziej ekonomicznym są Konstelacje Świetlne, które tworzą punkty na suficie, bez rozbłysków tak jak w przypadku kryształów.

Formy płatności

Modele zamknięte w geometrycznych kształtach koła, walca, sześcianu lub kwadratu

Lampa wisząca Lobelia Srebrna granatowa ze

Skupiam się na oświetleniu wymiennym, czyli wszystkim co można wykręcić i wkręcić

Wiele innych

Podobnie gdy w łazience nie mamy dostępu do naturalnego światła - wówczas ilość i punkty oświetlenia są bardzo ważne. W małych salonach warto umieścić kilka źródeł światła - pozwoli to optycznie go powiększyć. Mimo niewielkiego rozmiaru, lampy ledowe w salonie mogą pełnić przynajmniej kilka funkcji. Oferowane przez nas lampy do salonu są wykonywane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Wielbiciele technologii mobilnej z pewnością uważają, iż pilot i oferowane przez niego funkcje to za mało i woleliby obsługiwać lampę wiszącą LED za pomocą smartfona. Oprawy przegubowe wyposażono w popularny trzonek E27 pozwalający na instalację tradycyjnych żarówek o mocy do 60 W, świetlówek kompaktowych i źródeł LED.

Wiele osób oświetlenie LED łączy tylko z zimną barwą, tymczasem dostępna jest cała paleta barw, od zimnych do ciepłych. Składające się na takie oświetlenie lampy, żyrandole, kinkiety i dziesiątki innych produktów potrafią błyskawicznie zmienić sposób postrzegania każdego pomieszczenia bez względu na to, jakie jest jego przeznaczenie. Nie można jednak zapominać i o tym, że również wielkość lampy do salonu i jadalni wpływa na sposób postrzegania takiego wnętrza. Jakie mam wybrać lampy do salonu ? Lampa taka jest bowiem najbardziej wyeksponowanym elementem salonu i to ona decyduje o wrażeniu, jakie osiągniemy w tym pomieszczeniu. Często, w takich wypadkach, doradzamy zastosowanie plafonu z tej samej rodziny, co lampa wisząca, która przeważnie jest zawieszona nad stołem. Kolejna sprawa, decydująca o wyborach - i to należy traktować jako aksjomat - lampa nie może wychodzić poza obręb stołu.

Tagi dla artykułu

lampy stojące, lampy wiszące